Realme’den hodri meydan, sudan ucuz telefonuna 120W hızlı şarj desteği ekledi

Realme‘nin yakında piyasaya sürmeyi planladığı GT Neo 6 modeli, teknoloji dünyasının merakla beklediği cihazlardan biri olmaya aday. Söylentilere göre, bu yeni model Qualcomm’un Snapdragon 8s Gen 3 yonga setinden güç alacak. Bu yonga seti, geçtiğimiz ay tanıtılan ve Snapdragon 8 Gen 3’ün biraz daha sadeleştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. GT Neo 6’nın, kullanıcıların gün boyu ihtiyaçlarını karşılayabilecek büyüklükte 5,500mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği ve 121W hızlı şarj desteğine sahip olacağı belirtiliyor.

Telefonun tasarım detaylarına bakıldığında ise plastik bir orta çerçeveye sahip olacağı ve boyutlarının 8.66mm kalınlığında, 199 gram ağırlığında olacağı öne sürülüyor. Kamera konusunda da iddialı olacağa benziyor; 50MP ana kamera sensörüne sahip olacağı ve OIS (optik görüntü sabitleme) desteğiyle kullanıcılarına sarsıntısız fotoğraf ve video deneyimi sunacağı söyleniyor.

Realme’den hodri meydan, sudan ucuz telefonuna 120W hızlı şarj desteği ekledi

Ekran teknolojisi açısından da dikkat çekici özelliklere sahip olması beklenen GT Neo 6, 6.78 inç boyutunda bir 8T LTPO panel ile gelmesi ve 1.5K çözünürlük sunması planlanıyor. Ayrıca, ekranın 6,000 nit’lik bir zirve parlaklık değerine sahip olacağı ifade ediliyor.

Realme, GT Neo 6 serisinin piyasaya sürülmesinin ardından yılın ikinci yarısında daha güçlü performans ve kaliteye sahip GT 6 serisini duyurmayı hedefliyor. Bu stratejiyle Realme, kullanıcılarına geniş bir yelpazede seçenekler sunmayı ve teknoloji tutkunlarının beklentilerini karşılamayı amaçlıyor. Realme‘nin bu hamlesi, markanın pazardaki konumunu daha da güçlendirecek gibi görünüyor ve teknoloji severler bu yeni modellerin lansmanını büyük bir merakla bekliyor. Telefonun fiyatının ise 220 dolar civarında olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x